Parafia Św. Rodziny w Michalczewie

VI Niedziela Wielkanocna

W „stanie epidemii” – 9.05.2021 r.

1. Serdecznie dziękuję XIII Zespołowi z Janowa, Paniom: Barbarze Kwiatkowskiej, Elżbiecie Kwiatkowskiej, Annie Gajdak, za sprzątnięcie górnego kościoła, dróg dojścia i grobu śp. ks. T. Stokowskiego oraz za złożoną ofiarę. O sprzątnięcie górnego kościoła na następną niedzielę proszę XIV Zespół z Janowa. Klucze można będzie odebrać z plebanii w sobotę, pomiędzy godziną 8.00 a 9.00 rano. Nie kupujemy jeszcze żywych kwiatów. Zespół sprzątnie tylko górny kościół, bo tego dnia, od godziny 9.00 rodzice dzieci Pierwszokomunijnych sprzątają wały i całe otoczenie kościoła.

1. Za skoszenie trawy na parkingu przy Cmentarzu Parafialnym bardzo dziękuję Panom: Dawidowi Cieślińskiemu i Ireneuszowi Jasińskiemu. Dziękuję też bardzo Panu: Sylwestrowi Kośla za stałe koszenie trawy na Boisku Parafialnym.

1. Nabożeństwa Majowe w dzień powszedni są odprawiane w kościele, po mszy św. wieczornej czyli ok godz. 18.30. W niedzielę nabożeństwo jest po mszy św. o godz. 12.00.

1. Nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego będzie odprawiana od najbliższego piątku, podczas Nabożeństw Majowych.

1. Niedziela za tydzień to Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

1. Ponieważ dzieci i młodzież stopniowo będą wracać już do stacjonarnej nauki w szkołach, do służenia przy ołtarzu, od przyszłej niedzieli, zapraszam też naszych ministrantów i lektorów.