Parafia Św. Rodziny w Michalczewie

Usługi parafialne – „Wspierajmy swoich!”

USŁUGA DOWOZU ZAKUPÓW

W związku z panującą w naszym kraju epidemią koronawirusa właściciel sklepów ,,U Ewy” Ewa Czerniszewska wraz z rodziną i pracownikami, wychodzą z inicjatywą dostarczania Państwu do domów artykułów spożywczo – przemysłowych.

Zamówienia przyjmujemy pod numerami telefonów:

• Sklep Michalczew 515 786 832
  • Sklep Janów 6;   (48) 661 44 15
  • Sklep Zalesie (48) 332 03 76

Dostawy będą realizowane we wtorki, czwartki i soboty w godzinach: od 12.00 do 16.00

Jednocześnie informujemy, że usługa ta jest dodatkowo odpłatna i wynosi 4 zł ( w tym Vat ).

Prosimy przed złożeniem zamówienia o przygotowanie sobie konkretnej listy zakupów.

Zamówienia przyjmujemy w godzinach: od 10.00 do 16.00

W celu sprawnej organizacji i zachowania jak największej higieny podczas realizacji Państwa zamówień, po skompletowaniu danego zamówienia oddzwonimy do Państwa z informacją o wysokości paragonu. Płatność tylko gotówką. W miarę możliwości prosimy o odliczenie danej kwoty paragonu i włożenie do foliowego woreczka, który odbierzemy od Państwa przy dostarczeniu zamówienia. Jeśli nie macie Państwo takiej możliwości wydamy resztę.

POPRAWKI KRAWIECKIE

Pani Mirosława Stańczyk z Janowa – telefon: 696-005-489

Poprawki krawieckie damskie, męskie, dziecięce w pełnym zakresie w przystępnych cenach:

-slimowanie, skracanie, poszerzanie, łatanie

-garnitury, płaszcze, kurtki, suknie, spodnie, żakiety, spódnice, bluzki, dresy, t-shirty, firany, zasłony

-w ofercie maseczki wielokrotnego użycia w cenie 5 zł. za sztukę.

SERWIS TELEFONÓW KOMÓRKOWYCH

Pan Damian Fudecki z Michalczewa – telefon: 781-729-051

-serwis i naprawa telefonów komórkowych

-serwis i naprawa różnych urządzeń mobilnych